Pracuj w Conan Group

Przedstawiciel handlowy

Zadania bieżące:

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • Raportowanie wykonanej pracy
  • Utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Pozyskiwanie inwestycji na podległym terenie
  • Realizacja powierzonych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami
  • Umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcjami
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne

Mile widziane:

  • Znajomość branży budowlanej
  • Zorientowanie na cele i możliwości
  • Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Zdolność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wzbogacone o atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej stabilnej pozycji na rynku
  • Wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu

CV prosimy przesyłać na adres email: dawid.kanclerz@conan-group.pl

Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Conan Anna Wojciechowska  zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. ochrony danych osobowych”.

Współpracujemy z

Twoje zamówienie
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0