O firmie

Kim jesteśmy?

Od 2012 roku jesteśmy największymi w Polsce dostawcami PŁYT DROGOWYCH.  Znajdujemy się także w czołówce sprzedażowej, pozostałych wyrobów i galanterii betonowej.

Zapraszamy do poznania odrobiny naszej historii która sprawia, że odnosimy sukces.

Właściwe początki zaczynają się gdy Państwo Wojciechowscy wraz z upadkiem bloku komunistycznego, rozpoczęli swoje doświadczenia z handlem zagranicznym. Długie lata współpracy z zachodnimi kontrahentami pozwoliły nabrać odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz należytej staranności w wykonywaniu zadań związanych z współpracą biznesową. Ze względów na częste wyjazdy, z czasem postanowili zmienić profil biznesowy i zapoczątkowali działalność związaną z wyrobami betonowymi, w swoim rodzinnym mieście.

Od 2012 roku pod Conan Group rozwijamy biznes oparty na szybkiej, sprawnej i kompleksowej obsłudze klienta zarówno biznesowego jak i indywidualnego. Płyty drogowe oraz inne prefabrykaty betonowe dostarczaliśmy i nadal będziemy dostarczać na największe inwestycje w kraju takie jak: przekop Mierzei Wiślanej, tunel Świnoujście, metro Warszawskie, obwodnica Krakowa, trasa S7 na odcinku Gdańsk – Rabka Zdrój, trasa S3 na odcinku Świnoujście – Lubawka, obwodnice Warszawy, Krakowa oraz innych miast, także na Gazociąg Polska – Litwa i Polska – Słowacja oraz innych. Swoją działalnością obejmujemy również coraz więcej Państw Europejskich.

Nasze motto to: stały rozwój – nieustannie rozwijamy się wprowadzając do asortymentu nowe produkty i usługi, współpracując również z innymi firmami które stale podążają naprzód. Zatrudniamy coraz więcej pracowników, przewoźników by spełnić Państwa wymogi.

Zaufaniem obdarzyły nas największe firmy budowlane w kraju, współpracujemy również z deweloperami, podwykonawcami oraz osobami indywidualnymi.

O firmie

 

 

 

Współpracujemy z