Kim jesteśmy?

Od 2012 roku jesteśmy największymi w Polsce dostawcami PŁYT DROGOWYCH.  Znajdujemy się także w czołówce sprzedażowej, pozostałych wyrobów i galanterii betonowej.

Zapraszamy do poznania odrobiny naszej historii która sprawia, że odnosimy sukces.

Właściwe początki zaczynają się gdy Państwo Wojciechowscy wraz z upadkiem bloku komunistycznego, rozpoczęli swoje doświadczenia z handlem zagranicznym. Długie lata współpracy z zachodnimi kontrahentami pozwoliły nabrać odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz należytej staranności w wykonywaniu zadań związanych z współpracą biznesową. Ze względów na częste wyjazdy, z czasem postanowili zmienić profil biznesowy i zapoczątkowali działalność związaną z wyrobami betonowymi, w swoim rodzinnym mieście.

Od 2012 roku pod Conan Group rozwijamy biznes oparty na szybkiej, sprawnej i kompleksowej obsłudze klienta zarówno biznesowego jak i indywidualnego. Płyty drogowe dostarczaliśmy i nadal będziemy dostarczać na największe inwestycje w kraju takie jak: przekop mierzei wiślanej, tunel Świnoujście, metro Warszawskie, obwodnica Krakowa, trasa S7 na odcinku Gdańsk – Rabka Zdrój, trasa S3 na odcinku Świnoujście – Lubawka, obwodnice Warszawy, Krakowa oraz innych miast, także na Gazociąg Polska – Litwa i Polska – Słowacja oraz innych.

Zaufaniem obdarzyły nas największe firmy budowlane w kraju, współpracujemy również z deweloperami, podwykonawcami oraz osobami indywidualnymi.

Zapraszamy do współpracy opartej na doświadczeniu i najwyższej jakości wykonania. Dostarczamy nasze płyty pod budowę Warszawskiej linii metra, pod budowę autostrad oraz dużych przedsięwzięć budowlanych. Nasze transporty zawsze dochodzą na czas, a klienci są zawsze zadowoleni. Dysponując specjalistycznym sprzętem maszynowym i wysokiej jakości surowcem specjalizujemy się w produkcji elementów betonowych. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie branży betoniarskiej.

Jak pracujemy?

Nasza betoniarnia jest otwarta cały rok. Zatrudniamy wielu specjalistów aby sprostać Państwa wymaganiom, oraz na czas realizować wszystkie zlecenia o czasie. Kierowcy jeżdżą i dostarczają towar na terenie całego kraju o czasie. Wywiązując się nawet z najtrudniejszych zleceń.

Płyty wykorzystywane są głównie do utwardzania placów manewrowych, placów budów, składów różnych surowców oraz do wykonywania dróg dojazdowych na teren budowy. Główną zaletą płyt drogowych jest ich mobilność, łatwość i tempo układania. Montaż płyt może się odbywać za pomocą dźwigu, HDS lub koparko-ładowarki. Przy układaniu płyt należy pamiętać o wykonaniu odpowiedniej podbudowy cementowo-piaskowej lub piaskowej, która ma duży wpływ na późniejsze użytkowanie wykonanej powierzchni.

Posiadamy płyty nowe jak i używane.

Oraz wiele innych wyrobów:
– Kostka brukowa
– Płytki
– Korytka
– Ściany oporowe
– Bariery
– Bloczki
– Cegły i pustaki
– Schody

Zapraszamy do przejrzenia strony oraz zapoznania się z ofertą.

Zawsze utrzymujemy w magazynie ilość kostki pozwalający na zaspokojenie potrzeb klienta.

Jeśli masz jakieś pytania związane z współpracą lub wyrobem materiałów specjalnie dla Ciebie, jesteśmy chętni do współpracy i dlatego zapraszamy do kontaktu.

Współpracujemy z

Twoje zamówienie
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0